Założyciele

Założyciel, twórca i właściciel

Czarnobrody to szara eminencja projektu Fantasmagoria, jest także twórcą i jednym z dwóch ojców założycieli obok Pijanisty. Sprawuje pieczę nad stroną techniczną i prawną całego przedsięwzięcia. Rysownik, muzyk, montażysta, fotograf, realizator dźwięku, administrator techniczny projektu Fantasmagoria.

Założyciel, twórca i właściciel

Pijanista jest to człowiek bardzo towarzyski i inteligentny. Poznał się z Czarnobrodym przez zbieg okoliczności, a na dodatek zupełnie przypadkowo wspomnieni dwaj Panowie rozpoczęli wspólne projekty. Obaj lubią szeroko pojętą fantastykę, jednak są także spore różnice między nimi, dzięki którym powstał ten projekt. Pijanista pisze fantastykę, a Czarnobrody tworzy muzykę i rysuje (wieloma narzędziami), bawi się również w programistę. Obaj polubili nagrywanie i dało to początek tak słuchowisku Norrtiflya i audiobookowi Agent Ciapuś oraz Stowarzyszeniu Miłośników Fantastyki Fantasmagoria, aby wreszcie wydać owoc w postaci Grupy Filmowej Fantasmagoria, której owoce pracy są dostępne na YouTube. Czarnobrody chyli przed nim rąbka kapelusza i mówi, ze to człowiek wielkiego ducha, talentu i niezrównany przyjaciel.

Fotograf projektu Fantasmagoria

Sarkilor to główny fotograf projektu Fantasmagoria. Postać dość ciekawa, jego talent i warsztat ciągle się rozwijają. Obecnie portfolio naszego fotografa można m.in. obejrzeć na jego stronie internetowej: www.sarkilor.fantasmagoria.org Prywatnie przyjaciel Czarnobrodego.