Teatr Okrucieństwa – audiobook

Teatr Okrucieństwa Świat Dysku Autor Terry Pratchett, tłumaczenie Czarnobrody, korekta Pijanista.

Najogólniej w świecie mamy pomysł… Będziemy co jakiś, bliżej nieoznaczony czas nagrywać Teatr Okrucieństwa, a to z jednym lektorem, w stylu legendarnego Majselbauma, a to z kilkoma tworząc słuchowisko. Nie jesteśmy zawodowymi lektorami, tylko zwykłymi ludźmi, więc słuchowiska będą miały różny styl. Kiedy tłumaczyłem tekst, a Pijanista – z samozaparciem przenoszącym góry (bo takie było potrzebne po tłumaczeniu Czarnobrodego) robił korektę była tylko jedna wersja audio w polskim internecie, pewien generator mowy swoim kobiecym, sztucznym głosem czytał Teatr Okrucieństwa i było to nijakie. Świat Dysku, a dokładniej tylko ten wycinek, który zawierał opowiadanie Terrego Pratchetta Teatr Okrucieństwa zasługuje na żywych ludzi czytających tekst, no chyba, że Hex dostałby generator mowy kiedyś to może akurat…

Pierwsze nasze wykonanie Teatru jest iście okrutne, następne jakie się pojawi będzie miało tylko jednego lektora. Zapraszam do słuchania.

Wiadomości z przyszłości, Kaczyński i stan epidemiologiczny.

Materiał jest komediowy, nikomu nie zakładamy nic na głowę, nie poimy bimbrem i nie kastrujemy. Kaczyńskiego i Stonogi nie obrażam więc pokornie proszę, by Ci dwaj się odwalili od mojej skromnej osoby.

Szczepionek nie krytykuję, ba nawet osobiście chciałbym zaszczepić wszystkich polityków po dwa razy, a przynajmniej pilnować ich szczepienia. Jestem naprawdę wielkim zwolennikiem szczepień polityków na covida.

Szczerze mówiąc jest późno w nocy, a ja nie umiem znaleźć przycisku by film nie pokazał się subskrybentom, ogólnie zaczyna mnie to irytować, żeby zawsze szukać tego cholernego przycisku.